teisipäev, 21. jaanuar 2014

Kas elektrik või midagi pisut enamat?


Pidevalt suurenevas konkurentsis ja järjekindlalt arenevas ehitusvaldkonnas on suur tähtsus õige ja piisavalt kompetentse elektriku leidmisel. Hea elektrik peaks oskama teostada just selliseid lahendusi, mis tellijat huvitavad, kusjuures vajadusel ka enda poolseid argumente ja soovitusi kasutama.  Samas on oluline, et elektrik teostaks ainult selliseid lahendusi, mis toetuvad elektriku kutsealal kehtivatele ja üldkasutatavatele normdokumentidele, juhenditele ja standarditele.

Mida aeg edasi seda enam kasutatakse nii era-, kui ärisektoris kodu või töökoha hubasuse ja esinduslikkuse loomiseks erinevaid valguslahendusi. Kas see peaks tähendama, et hea elektrik tunneb ka erinevaid valgusallikaid (halogeen, säästupirn, LED jne) ? Jah, ma arvan, et see on väga oluline ja vähe sellest. Lisaks peaks hea elektrik  valdama ka erinevate valguslahenduste eripärasid ning häid – ja halbu külgi. Samuti peaks hea elektrik oskama jagada soovitusi, kas, kus ja mida just planeeritavas ruumis kasutada ning mis sinna just kõige paremini sobib ja kuidas soovitud kohad esile toob. Eelkõige aga peab ta oskama välja tuua, kas ja kuidas lisavad erinevad valguslahendused  erinevaid efekte nt seinale, põrandale, laele ja mööblile. Tutvu ka artikliga LED valgustite eripära ja valimise kohta. 

Sellised põhjalikud teadmised eeldavad kindlasti lisaks õpitud tarkustele ka laialdasi kogemusi antud valdkonnas. Elektriteenuseid tellides, uuri ennem kindlasti, kas elektrik on sina peal erinevate valguslahenduste eripärade tundmise ja installeerimisega. Seda eelnevat jälgi just eriti, kui plaanid ka endale/firmale erilisi valguslahendusi paigaldada. 


Korralik kodutöö on alati pool võitu! :)

Mariliis M
Samara Group Siit leiad professionaalsed elektrikud ja meeldiva teeninduse: Elektrik ja professionaalsed elektritööd!

LYYBMSXO

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar